Mirka D.

„Dobrý den,

ráda bych se s Vámi podělila o mé vynikající zkušenosti s dietologickou poradkyní, paní Bc. Blechovou. Ještě minulý rok, touto dobou jsem se snažila „sundat“ nějaké ten kilogram do plavek a snažila jsem se najít určitou dietu, která by mi pomohla ta přebytečná kila co nejrychleji shodit.

Ať jsem zkoušela jednu dietu, nebo druhou, buďto mi z ní bylo po několika dnech špatně, nebo jsem nesměla jíst prakticky nic, aby ten úbytek na váze byl alespoň trochu znát. Ale hned, jakmile jsem s touto dietou přestala a přestat jsem nakonec musela, vzhledem k tomu, že mi bylo špatně, nebo jsem se na ta určitá jídla nemohla už ani podívat, začala jsem zase jíst tak, jak jsem byla vždy naučená a ta kila byla opět nahoře.

Byla jsem zoufalá, nervózní a čím víc jsem byla nervózní, tím víc jsem měla potřebu se něčím dojídat. Po několika týdnech už jsem si řekla, že s tou váhou a celkově sama se sebou musím prostě něco udělat. A začala jsem na internetu hledat nějakou pomoc a narazila jsem právě na tuto poradkyni. Domluvila jsem si schůzku a od října 2011 dodržuju jídelníček, který mi tato poradkyně vypracovala přímo na moji osobu, tedy i na moje potřeby, na moji stavbu těla. K tomu jsem dostala i další doporučení, jak se hýbat, jaké cviky jsou účinné, jak často a kolik hodin denně mám cvičit. Na všechny mé obavy našla řešení a se vším mi poradila, v době této změny jídelníčku jsem dokonce byla i na menší operaci, kdy jsem byla nucená jíst pouze kašovitou stravu a i tento problém jsme spolu zkonzultovaly a našly nejvhodnější řešení, tudíž i když jsem se jeden čas například nemohla hýbat ze zdravotních důvodů, váha nezačala opět růst, jen se držela na stejném čísle.

Po odeznění těchto zdravotních problémů a vrácení se opět na můj předepsaný režim šla kila opět dolů, v průměru jsem každý měsíc zhubla 2 kilogramy, ale jím dle vypracovaného jídelníčku tak, abych byla spokojená, cítím se skvěle, navíc mi pomáhá, že mám nad sebou jakýsi dozor, který mě vždy jednou měsíčně kontroluje, váží, měří obvod pasu, břicha, boků, stehen, hrudníku, paže a krku. Mám tedy výborný přehled o tom, o kolik centimetrů jsem v té dané části těla zhubla.

Ještě bych ráda dodala, že vždy předtím, když mi někdo z lékařů řekl, ať koukám „shodit nějaké to kilo“, vždy mi byli všichni schopni říci, co mi zakazují, ale nikdy mi nepověděli, co mám vlastně jíst a jak se mám tedy stravovat, aby to mělo účinek.

Vždy, když jsem si naordinovala nějakou dietu já sama podle rad mých kamarádek a známých, tak jsem sice třeba na nějakou krátkou dobu dost kil zhubla, myslela jsem si, že hubnu dobře, ale teď vím, že v první řadě šly dolů svaly a voda a tuky až naposledy a to je špatně.
Teď s pomocí mé poradkyně jdou dolů především tuky a o to mi jde. Za 4 měsíce jsem zhubla 8 kilogramů. Jsem velice ráda, že jsem se s touto poradkyní seznámila a že mi pomáhá. Abych byla sama se sebou naprosto spokojená, chci zhubnout ještě 6 kilogramů. A vím, že se mi to podaří .

Tímto bych jí chtěla moc a moc poděkovat a věřím, že pomůže i dalším z čtenářů, pokud se ovšem mají natolik rádi, že se rozhodnou pro své hubnutí něco udělat, to jest, domluvit si schůzku a dodržovat upravený stravovací režim. Nikdo z čtenářů se vůbec nemusí bát, že by nemohl skoro nic jíst, dostane pečlivě vypracovaný jídelníček na tělo a bude překvapen, co všechno jíst v určitý čas může:-)).

Děkuji a přeji hezký den a čtenářům mnoho úspěchů při „shazování přebytečných kil“.

S pozdravem Mirka D.“