Konzultace

Jak to funguje?

 1. VSTUPNÍ KONZULTACE.
  Doba trvání: 45 – 60 MINUT 
  Cena: 250 Kč. 
  JAK VSTUPNÍ KONZULTACE PROBÍHÁ?
  CO SI ODNESETE?
 2. NÁSLEDNÁ PÉČE.
  Na základě informací získaných ze vstupní konzultace Vám bude sestaven individuální stravovací plán podle nutriční typologie. Díky této speciální metodě už nebudete hladovět, nebo se přejídat, ale budete se konečně cítit plní energie, budete zdraví a podaří se Vám zredukovat hmotnost! Navíc díky vhodným doporučením podle typu postav – gynoidní, androidní (hruška, jablko) se dozvíte, jaký pohyb je pro Vás vhodný, aby docházelo k největším úbytkům na centimetry právě v problematických partiích.
 3. PRAVIDELNÉ KONZULTACE
  Pravidelné konzultace jsou ZÁKLADEM ÚSPĚCHU TRVALÉ REDUKCE VÁHY. Odborné vedení, pravidelná kontrola a motivace jsou zárukou úspěchu a skvělým návodem, jak krok po kroku změnit svůj životní styl a dosáhnout požadované váhy!

  MÁME ŘADU SPOKOJENÝCH KLIENTŮ A DLOUHOLETOU PRAXI!

Vaše jméno *

Váš příjmení *

Vaše zpráva

Váš telefon *

Vhodné volat po *
hodině.

Opiště, prosím, kód z obrázku do pole níže.

captcha

Po přihlášení budete telefonicky kontaktováni nejpozději do 7 dnů.

* – Povinné údaje

** – Prohlášení žadatele: Žadatel odesláním vyplněného formuláře výslovně uděluje souhlas s poskytováním osobních údajů ve smyslu zákona 101/2000 sb. jakožto zpracovateli dat výživovému poradci – Blechová Markéta, Rákov 31, 398 43 Bernartice, IČ 87306981. Žadatel souhlasí, aby veškeré výše uvedené osobní údaje zpracovatel zpracoval a archivoval pro účely služeb výživového poradenství. Žadatel odesláním formuláře stvrzuje pravdivost a úplnost uvedených údajů a je si vědom následků při uvedení neúplných či nepravdivých informací, dále prohlašuje, že je způsobilý k právním úkonům.