Fitness Food Menu – Nutričně vyvážené menu až do domu

Co je Fitness Food Menu ?

Fitness food menu je speciálně nutričně vyvážené 5-ti chodové menu zabalené ve speciálním potravinářském obalu, které Vám každý den budeme dodávat ve Vámi určeném časovém rozmezí přímo domů.

Objednejte si Fitness Food Menu zde>>

Naše filozofie

Naší filozofií je připravit zákazníkům komplexní způsob zdravého stravování s profesionálními službami, kde hlavním cílem nemusí být jen redukovat váhu, ale hlavně naučit nás všechny zdravému způsobu stravování pomocí zdravých, tělu prospěšných a nechemicky ošetřených surovin.

Fitness food menu se Vám umí přizpůsobit – součástí našeho programu je přizpůsobení výsledné kalorické hodnoty na každého z nás pomocí individuálního Fitness food menu, které přihlíží na cíle a potřeby každého zákazníka.

Fitness food menu není krabičková dieta s podprůměrnou kalorickou hodnotou, kde stravování pod svůj bazální metabolismus hodnotíme jako lehký hazard se zdravím každého uživatele.

Fitness food menu je sestavováno nejen s ohledem na výslednou kalorickou hodnotu, ale hlavně také s ohledem na charakter použitých surovin. Počítáme nejen s podílem bílkovin, sacharidů a tuků, ale hlavně také s podílem vitamínů, nasycených a nenasycených mastných kyselin atd… Dbáme především na použití zdravých surovin. Celozrnná mouka namísto klasické bílé mouky, ovocný cukr, javorový sirup, med namísto jednoduchých cukrů, sojové smetany, sojanézy namísto tučných smetan, majonézy, olivového oleje namísto živočišných olejů a jiné…

Fitness food menu si můžete také vyzvednout i objednat přímo na místě u našich obchodních partnerů, nebo prostřednictvím objednávkového formuláře.

Proč vyzkoušet fitness food menu ?

· Protože nejsme obyčejná krabičková dieta

· Protože v našem jídelníčku naleznete neobvyklé, zdravé a přitom chutné suroviny

· Protože Vám FFmenu dovezeme každý den domů či do práce – čerstvé !!

· Protože Vás naučíme jíst tělu prospěšné potraviny

· Protože tím umocníte vlastní efekt Vašeho úsilí ve Fitness

· Protože vypadat a cítit se skvěle je čím dál tím důležitější

· Protože naše cena je nižší než Vámi připravená „domácí strava“

· Protože Vám chutně a zdravě dokážeme připravit jídlo na celý den

· Protože Vám chutně a zdravě dokážeme připravit jídlo na celý den

· Protože Váš čas můžete věnovat své rodině, a nejbližším

· Protože nebudete muset vymýšlet nutričně vyváženou stravu díky které nebudete pociťovat neodolatelnou chuť na sladké, neodolatelnou chuť k jídlu, nutnost přejídání se, nepřetržitou únavu, deprese

Objednejte si Fitness Food Menu zde>>

1 2

Objednejte si Fitness Food Menu zde>>